Dag 3 van 9 Master NLP, hypnose en Reiki bij SenSolid

Doelen goed formuleren is echt een vak apart. De woorden komen erg nauw en het was mooi om bij alle doelen van alle medecursisten stil te staan.

Naast mijn werkdoel (hele mooie dingen leren om jullie te helpen) heb ik ook een persoonlijk doel voor deze week: ik haal alles uit mijn leven en mag ook rustig niksen.

Want nee, rustig niksen is er meestal niet bij. Waarom? Vanwege een stemmetje in mijn hoofd dat zegt dat ik nuttig (!) bezig moet zijn. Pfff.

Toen we daarover spraken bedacht ik: ik maak er een disney-stemmetje van. En ik zet het op een andere plek in mijn hoofd. En direct voelde ik verschil. Want naar zo’n gek hoog stemmetje ga ik toch niet luisteren??

🍀 Wat zegt het stemmetje in jouw hoofd te vaak? En wat gebeurt er als je iets verandert aan die stem? 🍀

Toonhoogte, snelheid, plaats of richting van het geluid, intonatie, of wat voor jou ook maar werkt. Want dat is voor iedereen anders. Ik ben benieuwd!

inspiratie

inspiratie mail

Ja! Ik ontvang graag één keer per maand een inspiratiemail van ‘Met Annemieke’